Dot. Program operacyjny Inteligentny Rozwój, 2014 -2020 Poddziałanie 2.4,1 Centrum analiz i pilotaż nowych instrumentów inno LAB _ Pilotaż ,,Granty na dizajn” Umowa o powierzenie grantu nr POIR.02.04.01-24-000 1/18-00.

W związku z realizacją przez CODE design sp. z o.o. projektu “Granty na dizajn” współfinansowanego ze środków UE, zwracam się z prośbą o przedstawienie szacunkowej wyceny na realizację usługi polegającej na opracowaniu raportu, według poniższego zakresu rzeczowego.

O projekcie

W ramach działania „Granty na dizajn” pomagamy producentom stworzyć własny wzór mebla – prowadzimy profesjonalny proces wzorniczy, który zakończy się opracowaniem nowego projektu wzorniczego. W projekcie bierze udział 10 firm z branży meblarskiej, którym zapewniamy wsparcie profesjonalnych projektantów, a także świadczymy usługi doradcze dotyczące m.in.: trendów społecznych, konsumenckich i technologicznych, komunikacji i dystrybucji zaprojektowanych mebli, sprzedaży i eksportu. W projekcie biorą udział Przedsiębiorstwa, które zajmują się seryjną produkcją mebli, posiadają własne zaplecze produkcyjne i możliwość wdrożenia nowego wzoru, ale dotąd nie produkowały własnej kolekcji mebli, nie zatrudniały i nie korzystały z usług profesjonalnych projektantów mebli.

Szczegółowe informacje o projekcie: https://grantynadesign.pl/

Szacowanie dotyczy:

  1. TRANSPORT: Kompleksowa usługa transportu eksponatów wraz z ubezpieczeniem, a także bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami związany z realizacją transportu na targi: Warsaw Home 2019. (termin odbywania się targów 03-06.10.2019 r.).
  2. STOISKO WYSTAWIENNICZE: projekt powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową powierzchni wystawienniczej na targach Warsaw Home 2019 w Nadarzynie.

Szczegółowe informacje dotyczące szacowania znajdują się z poniższych załącznikach.

szacowanie_STOISKO_GRANTY_CODE

szacowanie_transport_GRANTY_CODE_