WYBÓR OFERTY ZWIĄZANY Z:

ZAPYTANIEM O CENĘ W ZWIĄZKU
Z ROZEZNANIEM RYNKU
NR KS/12/2019

Celem zamówienia było nabycie usług księgowych związanych z rozliczeniem projektu „Granty na dizajn” na miesiąc Grudzień. Zapytanie dotyczy świadczenia usług tylko na 1 miesiąc w związku z przedłużeniem realizacji projektu.

W ramach działania „Granty na dizajn” pomagamy producentom stworzyć własny wzór mebla – prowadzimy profesjonalny proces wzorniczy, który zakończy się opracowaniem nowego projektu wzorniczego. W projekcie bierze udział 10 firm z branży meblarskiej, którym zapewniamy wsparcie profesjonalnych projektantów, a także świadczymy usługi doradcze dotyczące m.in.: trendów społecznych, konsumenckich i technologicznych, komunikacji i dystrybucji zaprojektowanych mebli, sprzedaży i eksportu. W projekcie biorą udział Przedsiębiorstwa, które zajmują się seryjną produkcją mebli, posiadają własne zaplecze produkcyjne i możliwość wdrożenia nowego wzoru, ale dotąd nie produkowały własnej kolekcji mebli, nie zatrudniały i nie korzystały z usług profesjonalnych projektantów mebli.
Szczegółowe informacje o projekcie: https://grantynadesign.pl/

 

CODE design sp. z o.o. otrzymało łącznie trzy oferty na wykonanie przedmiotu zamówienia, z których w dniu 19.12.2019 r. wybrana została najkorzystniejsza oferta:

PW ADAK Łukasz Adamiak

41-300 Dąbrowa Górnicza

ul. Sztygarska 3

NIP 6291562963

Z kwotą całkowitą kwotą netto 2400 zł (brutto 2952 zł)